CDRH70D45BT150NP-4R7NC
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
CDRH70D45BT150NP-4R7NC
JLCPCB Part #
C2890515
Package
SMD,7.7x7.3mm
Description
18.2mΩ 3.6A 3.6A 4.7uH AEC-Q200 ±30% SMD,7.7x7.3mm Power Inductors ROHS