CDRH6D38NP-390NC
MFR.Part #
CDRH6D38NP-390NC
JLCPCB Part #
C2639231
Package
SMD,6.7x6.7mm
Description
102mΩ 1A 39uH ±30% SMD,6.7x6.7mm Power Inductors ROHS