CDRH6D38NP-220NC
MFR.Part #
CDRH6D38NP-220NC
JLCPCB Part #
C167282
Package
SMD,6.7x6.7mm
Description
1.3A 22uH 96mΩ Magnetic Shielded Inductor ±30% SMD,6.7x6.7mm Power Inductors ROHS