CDRH6D28NP-680NC
MFR.Part #
CDRH6D28NP-680NC
JLCPCB Part #
C323509
Package
SMD,6.7x6.7mm
Description
225mΩ 650mA 68uH Magnetic Shielded Inductor ±30% SMD,6.7x6.7mm Power Inductors ROHS