CDRH6D12NP-150NC
MFR.Part #
CDRH6D12NP-150NC
JLCPCB Part #
C17479796
Package
SMD-4P,6.5x6.5mm
Description
15uH 243.8mΩ 900mA 950mA ±30% SMD-4P,6.5x6.5mm Power Inductors ROHS