CDRH60D45BT150NP-6R8NC
MFR.Part #
CDRH60D45BT150NP-6R8NC
JLCPCB Part #
C17492678
Package
SMD,6.6x6.3mm
Description
3.1A 3.6A 35.1mΩ 6.8uH AEC-Q200 ±30% SMD,6.6x6.3mm Power Inductors ROHS