CDRH60D45BT150NP-3R3NC
MFR.Part #
CDRH60D45BT150NP-3R3NC
JLCPCB Part #
C2594222
Package
SMD,6.6x6.3mm
Description
18mΩ 3.3uH 3.7A 5A AEC-Q200 ±30% SMD,6.6x6.3mm Power Inductors ROHS