CDRH5D28RNP-820NC
MFR.Part #
CDRH5D28RNP-820NC
JLCPCB Part #
C2454463
Package
SMD,6x5.9mm
Description
310mΩ 450mA 82uH ±30% SMD,6x5.9mm Power Inductors ROHS