CDRH5D28RHPNP-6R8NC
MFR.Part #
CDRH5D28RHPNP-6R8NC
JLCPCB Part #
C212271
Package
SMD,6x5.9mm
Description
2.5A 3.1A 6.8uH 61.3mΩ Magnetic Shielded Inductor ±25% SMD,6x5.9mm Power Inductors ROHS