CDRH5D28NP-560NC
MFR.Part #
CDRH5D28NP-560NC
JLCPCB Part #
C2454582
Package
SMD,5.7x5.7mm
Description
226mΩ 56uH 580mA ±30% SMD,5.7x5.7mm Power Inductors ROHS