CDRH5D18NP-270NC
MFR.Part #
CDRH5D18NP-270NC
JLCPCB Part #
C17582614
Package
SMD,5.7x5.7mm
Description
27uH 330mΩ 750mA ±30% SMD,5.7x5.7mm Power Inductors ROHS