CDRH5D16NP-4R7NC
MFR.Part #
CDRH5D16NP-4R7NC
JLCPCB Part #
C278363
Package
SMD,5.6x5.6mm
Description
2.15A 2.1A 4.7uH 64.1mΩ ±25% SMD,5.6x5.6mm Power Inductors ROHS