CDRH50D20T150NP-4R7NC
MFR.Part #
CDRH50D20T150NP-4R7NC
JLCPCB Part #
C2890506
Package
2020
Description
2.04A 2.08A 4.7uH 74mΩ Magnetic Shielded Inductor ±30% 2020 Power Inductors ROHS