CDRH4D28NP-820NC
MFR.Part #
CDRH4D28NP-820NC
JLCPCB Part #
C17484662
Package
SMD,4.7x4.7mm
Description
320mA 82uH 914.8mΩ ±30% SMD,4.7x4.7mm Power Inductors ROHS