CDRH4D28NP-5R6NC
MFR.Part #
CDRH4D28NP-5R6NC
JLCPCB Part #
C17611074
Package
SMD,4.7x4.7mm
Description
1.17A 100.9mΩ 5.6uH ±30% SMD,4.7x4.7mm Power Inductors ROHS