CDRH4D28NP-270NC
MFR.Part #
CDRH4D28NP-270NC
JLCPCB Part #
C2454935
Package
SMD,4.7x4.7mm
Description
193.3mΩ 27uH 580mA ±30% SMD,4.7x4.7mm Power Inductors ROHS