CDRH4D28NP-1R8NC
MFR.Part #
CDRH4D28NP-1R8NC
JLCPCB Part #
C167276
Package
SMD,4.7x4.7mm
Description
1.8uH 2.2A 27.5mΩ ±30% SMD,4.7x4.7mm Power Inductors ROHS