CDRH4D28NP-1R2NC
MFR.Part #
CDRH4D28NP-1R2NC
JLCPCB Part #
C2454938
Package
SMD,4.7x4.7mm
Description
1.2uH 17.5mΩ 2.56A ±30% SMD,4.7x4.7mm Power Inductors ROHS