CDRH4D22NP-120NC
MFR.Part #
CDRH4D22NP-120NC
JLCPCB Part #
C2639681
Package
SMD,4.7x4.7mm
Description
12uH 750mA 750mA 84.9mΩ ±30% SMD,4.7x4.7mm Power Inductors ROHS