CDRH4D18NP-101NC
MFR.Part #
CDRH4D18NP-101NC
JLCPCB Part #
C17610720
Package
SMD,4.7x4.7mm
Description
1.73Ω 100uH 200mA ±30% SMD,4.7x4.7mm Power Inductors ROHS