CDRH40D28T125NP-330NC
MFR.Part #
CDRH40D28T125NP-330NC
JLCPCB Part #
C17291983
Package
SMD,4.2x4.2mm
Description
33uH 490mA 619mΩ 660mA ±30% SMD,4.2x4.2mm Power Inductors ROHS