CDRH40D28T125NP-1R5NC
MFR.Part #
CDRH40D28T125NP-1R5NC
JLCPCB Part #
C2599428
Package
SMD,4.2x4.2mm
Description
1.5uH 2.2A 3A 43.5mΩ ±30% SMD,4.2x4.2mm Power Inductors ROHS