CDRH40D28T125NP-150NC
MFR.Part #
CDRH40D28T125NP-150NC
JLCPCB Part #
C2599424
Package
SMD,4.2x4.2mm
Description
15uH 240mΩ 720mA ±30% SMD,4.2x4.2mm Power Inductors ROHS