CDRH40D18ANP-470NC
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
CDRH40D18ANP-470NC
JLCPCB Part #
C171602
Package
SMD,4.2x4.2mm
Description
1.2Ω 280mA 47uH ±30% SMD,4.2x4.2mm Power Inductors ROHS