CDRH3D16/HPNP-6R8NC
MFR.Part #
CDRH3D16/HPNP-6R8NC
JLCPCB Part #
C17287943
Description
1.1A 180mΩ 1A 6.8uH ±30% 1515 Power Inductors ROHS