CDRH3D16NP-1R5NC
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
CDRH3D16NP-1R5NC
JLCPCB Part #
C2454272
Package
1515
Description
1.55A 1.5uH 40mΩ ±30% 1515 Power Inductors ROHS