CDRH3D11HPNP-6R8NC
MFR.Part #
CDRH3D11HPNP-6R8NC
JLCPCB Part #
C17496414
Description
377mΩ 6.8uH 700mA 850mA ±25% 1515 Power Inductors ROHS