CDRH3D11HPNP-1R2NC
MFR.Part #
CDRH3D11HPNP-1R2NC
JLCPCB Part #
C17418222
Description
1.2uH 1.7A 2A 82mΩ ±25% 1515 Power Inductors ROHS