CDRH2D18B/HPNP-6R8NC
MFR.Part #
CDRH2D18B/HPNP-6R8NC
JLCPCB Part #
C17289398
Description
1.05A 241mΩ 6.8uH 800mA ±25% 1212 Power Inductors ROHS