CDRH12D77BT150NP-330MC
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
CDRH12D77BT150NP-330MC
JLCPCB Part #
C2594217
Package
SMD,13.1x12.8mm
Description
33uH 4.3A 48mΩ 5.2A AEC-Q200 ±20% SMD,13.1x12.8mm Power Inductors ROHS