CDRH12D77BT150NP-100MC
MFR.Part #
CDRH12D77BT150NP-100MC
JLCPCB Part #
C2594363
Package
SMD,13.1x12.8mm
Description
10uH 15.8mΩ 7.5A 9.7A AEC-Q200 ±20% SMD,13.1x12.8mm Power Inductors ROHS