CDRH12D58/ANP-270MC
MFR.Part #
CDRH12D58/ANP-270MC
JLCPCB Part #
C2455001
Package
SMD,12x12mm
Description
2.4A 27uH 45mΩ ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS