CDRH127L125NP-7R5NC
MFR.Part #
CDRH127L125NP-7R5NC
JLCPCB Part #
C3220844
Package
SMD,12x12mm
Description
16.3mΩ 7.5uH 7A 9.2A AEC-Q200 Magnetic Shielded Inductor ±30% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS