CDRH125NP-4R4NC
MFR.Part #
CDRH125NP-4R4NC
JLCPCB Part #
C2455758
Package
SMD-4P,12x12mm
Description
-20%~+30% 16mΩ 4.4uH 5A SMD-4P,12x12mm Power Inductors ROHS