CDRH125NP-220MC
MFR.Part #
CDRH125NP-220MC
JLCPCB Part #
C2452985
Package
SMD-4P,12x12mm
Description
2.8A 22uH 28mΩ ±20% SMD-4P,12x12mm Power Inductors ROHS