CDRH125NP-120MC
MFR.Part #
CDRH125NP-120MC
JLCPCB Part #
C17195643
Package
SMD-4P,12x12mm
Description
12uH 27mΩ 3.5A ±20% SMD-4P,12x12mm Power Inductors ROHS