CDRH105RNP-680NC
MFR.Part #
CDRH105RNP-680NC
JLCPCB Part #
C225033
Package
SMD,10.2x10mm
Description
1.65A 1.6A 155mΩ 68uH ±30% SMD,10.2x10mm Power Inductors ROHS