CDRH105RNP-561NC
MFR.Part #
CDRH105RNP-561NC
JLCPCB Part #
C2455045
Package
SMD,10.2x10mm
Description
1.1Ω 520mA 540mA 560uH ±30% SMD,10.2x10mm Power Inductors ROHS