CDRH105RNP-390NC
MFR.Part #
CDRH105RNP-390NC
JLCPCB Part #
C2455071
Package
SMD,10.2x10mm
Description
2.25A 2.3A 39uH 82mΩ ±30% SMD,10.2x10mm Power Inductors ROHS