CDRH105RNP-331NC
MFR.Part #
CDRH105RNP-331NC
JLCPCB Part #
C225038
Package
SMD,10.2x10mm
Description
330uH 625mΩ 750mA 850mA Magnetic Shielded Inductor ±30% SMD,10.2x10mm Power Inductors ROHS