CDRH105RNP-1R5NC
MFR.Part #
CDRH105RNP-1R5NC
JLCPCB Part #
C171588
Package
SMD,10.2x10mm
Description
1.5uH 10.5A 5.8mΩ 9.8A ±30% SMD,10.2x10mm Power Inductors ROHS