CDRH105RNP-181NC
MFR.Part #
CDRH105RNP-181NC
JLCPCB Part #
C17611403
Package
SMD,10.2x10mm
Description
1.04A 180uH 1A 419mΩ ±30% SMD,10.2x10mm Power Inductors ROHS