CDRH104RT125NP-101MC
MFR.Part #
CDRH104RT125NP-101MC
JLCPCB Part #
C2599399
Package
SMD,10.2x10mm
Description
1.05A 1.3A 100uH 240mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,10.2x10mm Power Inductors ROHS