CDRH104RNP-331NC
MFR.Part #
CDRH104RNP-331NC
JLCPCB Part #
C225062
Package
SMD,10.2x10mm
Description
330uH 660mA 700mA 810mΩ ±30% SMD,10.2x10mm Power Inductors ROHS