CDRH104RNP-220NC
MFR.Part #
CDRH104RNP-220NC
JLCPCB Part #
C87002
Package
SMD,10.2x10mm
Description
2.8A 2.9A 22uH 73mΩ ±30% SMD,10.2x10mm Power Inductors ROHS