CDRH104RNP-150NC
MFR.Part #
CDRH104RNP-150NC
JLCPCB Part #
C225048
Package
SMD,10.2x10mm
Description
15uH 3.5A 3.6A 50mΩ ±30% SMD,10.2x10mm Power Inductors ROHS