CDRH104RNP-120NC
MFR.Part #
CDRH104RNP-120NC
JLCPCB Part #
C225047
Package
SMD,10.2x10mm
Description
12uH 3.8A 34mΩ 5A ±30% SMD,10.2x10mm Power Inductors ROHS