CDRCH12D78BNP-220MC
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
CDRCH12D78BNP-220MC
JLCPCB Part #
C2682501
Package
SMD,12.2x12.2mm
Description
22uH 3.3A 48mΩ 7A ±20% SMD,12.2x12.2mm Power Inductors ROHS