CDR7D43MNNP-7R2NC
MFR.Part #
CDR7D43MNNP-7R2NC
JLCPCB Part #
C17575206
Package
SMD,7.3x7.3mm
Description
33.9mΩ 3A 4.95A 7.2uH ±25% SMD,7.3x7.3mm Power Inductors ROHS