CDR7D43MNNP-560NC
MFR.Part #
CDR7D43MNNP-560NC
JLCPCB Part #
C17290566
Package
SMD,7.3x7.3mm
Description
1.75A 266.3mΩ 56uH 850mA ±25% SMD,7.3x7.3mm Power Inductors ROHS